Collection: Naughty & Nice Nibbles
Beginnings from Bridgehampton
Kick off your celebration with starters that sparkle — organic, locally sourced & designed to delight at first bite, making holiday hosting effortless.
-
Figs in a Blanket House Dried Orient Point Figs, Poached and Rolled with Chevre in a Flakey Puff Pastry - Vegetarian (Dozen)
- Regular price
- $42.00
- Sale price
- $42.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Winter Squash & Goat Cheese Empanaditas (dozen)
- Regular price
- $48.00
- Sale price
- $48.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Foie Gras, Grape and Prosciutto Roll - GF (6 pieces per roll)
- Regular price
- $35.00
- Sale price
- $35.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Sausage Bites · Sausage & Mushrooms with a Lil' Kick in a Flakey Tart Shell (dozen)
- Regular price
- $35.00
- Sale price
- $35.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Seared Filet of Beef Roll Ups – Crunchy Organic Vegetables & Microgreens Rolled in Seared Filet of Beef, Horseradish Cream (dozen)
- Regular price
- $59.00
- Sale price
- $59.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lil' Turkey Meatballs in Mom's Marinara (dozen)
- Regular price
- $42.00
- Sale price
- $42.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Organic Classic Deviled Eggs (Dozen)
- Regular price
- $46.00
- Sale price
- $46.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Classic Shrimp Cocktail • Preservative-Free Shrimp & Fabulous Cocktail Sauce (40 pieces)
- Regular price
- $195.00
- Sale price
- $195.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pigs in a Blanket · Mini Hotdogs Rolled in Buttery Puff Pastry • Horseradish Mustard (2 - 8 piece rolls)
- Regular price
- $59.00
- Sale price
- $59.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Organic Mixed Spiced Nuts - Sugar and Spice or Rosemary Walnut · GF (1/2 pint)
- Regular price
- $15.50
- Sale price
- $15.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Medley of Spiced Marinated Olives Vegan / GF - (1/2 pint)
- Regular price
- $9.50
- Sale price
- $9.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out